دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی

مطالب دیگر:
📚پاورپوینت بررسی کامل فضاهای اورژانس بیمارستان از نگاه معماری📚درس ششم هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی حرمی با دو گنبد📚تحقیق تأمین خواسته، مقایسه تأمین خواسته و دستور موقت📚تحقیق تحریم­ و حق سلامتی در حقوق بین الملل📚پاورپوینت ایرادات واشکلات برق ساختمان همراه با تصاویر📚پاورپوینت خانه هوشمند📚پاورپوینت بررسی بافت فرسوده‌ی همت‌آباد اصفهان📚تحقیق تحلیل حق فرد به شناسایی شخصیت حقوقی📚تحقیق تحول دیدگاه ترکیه ، تغییر و بهبود رابطه با امریکا، نقش ترکیه در ناتو📚تحقیق تزکیه اخلاقی، تهذیب، ذکات، جهاد اکبر، تطهیر📚تحقیق تسلیم و تسلم، قبض📚پاورپوینت سبك معماري اصفهاني📚ساختمان اپرای سیدنی📚تحقیق تشریفات حقوقي و شرايط انتقال سهام📚پژوهش تعاریف و راهبردهای سبک های مقابله📚پژوهش تعاریف وانواع وفاداری مشتریان📚پژوهش تعاریف ومفاهیم سبک های دلبستگی📚پژوهش تعاریف ومفاهیم عدالت سازمانی📚پژوهش تعاریف ومفاهیم و دیدگاه ها و سازگاری📚پژوهش تعاریف ومفاهیم ودیدگاههای فرهنگ سازمانی📚پژوهش تعاریف و نظریه های سازگاری شغلی و شایستگی سازمانی📚پژوهش تعاریف، ابعاد ونظریات تعهد سازمانی📚پژوهش تعاریف،انواع وطبقه بندی ودیدگاههای افسردگی📚پاورپوینت خواص انبه خشک برای سلامتی📚پاورپوینت خواص باورنکردنی لیموخشک عمانی که نمی دانستید . . .
دانشكده پلیس امنیتی و جنایی مشخصات فایل تعداد صفحات50حجم0/26 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل - دانشكده پلیس امنیتی و جنایی جرائم جنسی به عنوان یك بازپرس ممكن است كه از شما بخواهند تا یك مورد تجاوز جنسی را كه در MCM ذكر شده بازرسی كنید. همچنیدستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی , دانشكده پلیس امنیتی و جنایی,دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی دانشكده پلیس امنیتی و جنایی,جرایم جنسی ,,تحقیق در مورد دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی دانشكده پلیس امنیتی و جنایی,بررسی دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی دانشكده پلیس امنیتی و جنایی,دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی دانشكده پلیس امن|وی آی|vil1
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : دستور العمل نحوه پیگیری جرایم جنسی

دانشكده پلیس امنیتی و جنایی


مشخصات فایل
تعداد صفحات50حجم0/26 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

- دانشكده پلیس امنیتی و جنایی

جرائم جنسی

به عنوان یك بازپرس ممكن است كه از شما بخواهند تا یك مورد تجاوز جنسی را كه در MCM ذكر شده بازرسی كنید. همچنین ممكن است فعالیت‌های جنسی را كه شامل موارد ذكر شده در UCMJ هستند را بدلایل امنیتی و یا خطر بی اعتباری ارتش موردبازجویی قرار دهید. این امكان وجود دارد كه بازپرسی شما منجر به رسیدگی در دادگاه عالی شود. در همه موارد باید بازپرسی و بازجویی كاملی به عمل آورید.

بازرسی و تحقیق از شكایات مبنی بر تجاوز جنسی باید با احتیاط وبا سلیقه انجام شود بیشتر محاكم قضایی اجازه نمی دهند كه از قربانی جنسی در ملاء عام بازجویی بعمل آیند این مساله بیشتر برای كودكان و زنان صادق است. جزئیات حملات جنسی ممكن است كه در جرائد منتشر شود ولی نباید تحقیقات خود را بر اساس شایعاتی كه معمولاً بعد از یك تجاوز جنسی زاییده می شود شروع كنید. مادة 2-195-AR نسبت به مسائل پیرامون افشاء این موارد هشدار می‌دهد.

وجود شكایات دروغ و اغراق آمیز در مورد تجاوزات جنسی یك امر عادی است.

مظنون

- بررسی صحنه جنایت

- مصاحبه با قربانی

- مصاحبه با بزرگسالان

- مصاحبه با بچه‌ها

هر حملة جنسی با دیگری متفاوت است وقتی كه به صحنة جرم وارد شدید، ارزیابی روحی و روانی و سنجش حالت جسمانی قربانی با شما است این عمل به شما كمك می‌كند تا فعالیت‌ها وك ارها را تنظیم كند شاید به استثنای قتل، تجاوز جدی‌ترین جرم محسوب می‌شود اثرات منفی ناشی از تجاوز جنسی بسیار طولانی است لازم و حیاتی است كه كسانی كه برای موارد حملات جنسی بعنوان بازپرس انتخاب شده اند از اطلاعات و آموزش‌های مخصوص برخوردار باشند تا بتوانند با قربانی و مهاجمین صحبت كنند. برای یكمورد باید دو نفر بازپرس اختصاص داده شوند. بهترین حالت این است كه برای هر مورد هم زن و هم مرد برای بازجویی حضور داشته باشند.

در مورد جرائم جنسی، جمع آوری مناسب مدارك و محاسبه و ارزیابی شهادت‌ها بسیار ضروری است مدارك و شواهد، حتی اگر در ابتدای امر بسیار كم ارزش به نظر برسد، باید ثبت شوند و آگاهانه مورد استفاده قرار گیرند. مشكل است بتوان مهاجمین جنسی را محكوم كرد باید از تمام نیروی خود استفاده كنید تا از تصمیم‌گیری اشتباه جلوگیری شود و در جریان بازپرسی مرتكب اشتباه نشوید.

فهرست مطالب

عنوان

1- جرائم جنسی

2- فهرست

3- انواع مختلف تهاجمات و فعالیت

4- خودفروشی، زنا، فحشاء، جاكشی

5- هم جنس بازی

6- لذت بردن از تماشای عمل جنسی

7- اعمال منافی عفت

8- هم خوابی با دختر بچه، لواط

9- حمله‌های جنسی

10- تجاوزات جنسی

11- بررسی جرائم جنسی

12- دریافت مدارك از قربانی

13- دریافت مدارك از مظنون

14- عكسبرداری

15- قربانی

16- مظنون

17- بررسی صحنه جنایت

18- مصاحبه با قربانی

19- مصاحبه با بزرگسالان

20- مصاحبه با بچه‌ها


"